👋 On sul küsimus või tähelepanek?

Karjääridisain - Teadlikult rikkaks

Kas oled valmis teadlikuks ja edukaks karjääriks? Siis on Karjääridisain - Teadlikult rikkaks kursus just sulle! Selles kursuses saavad gümnaasiumiõpilased põhjaliku ülevaate oma tugevustest, väärtustest, arenguvajadustest ja huvialadest, et aidata neil valida sobivaid karjäärivõimalusi.

Lisaks õpivad õpilased olulisi karjäärioskusi, nagu CV koostamine, intervjueerimine ja võrgustike loomine, et navigeerida tööturul ja leida sisukaid töövõimalusi. Õpilased õpivad ka tehnoloogia ja sotsiaalmeedia kasutamist isikliku kaubamärgi loomiseks ja võrgustike loomiseks, et parandada oma professionaalseid võimalusi.

Kursus sisaldab ka külalisesinejate loenguid, uurimisülesandeid ja informatiivseid intervjuusid erinevate karjääride ja tööstusharude esindajatega, et aidata õpilastel teha teadlikke otsuseid oma tulevaste karjääripüüdluste kohta.

Karjääridisain - Teadlikult rikkaks kursus annab gümnaasiumiõpilastele vajalikud teadmised ja oskused edukaks tulevikuks. Liitu meiega ja hakka oma karjääri looma juba täna!

Õpiväljundid

  • Õpilased saavad põhjalikult aru oma tugevatest külgedest, väärtustest, arenguvajadustest ja huvidest, et aidata neil valida sobivaid karjäärivõimalusi.
  • Õpilased arendavad olulisi karjäärioskusi, nagu CV koostamine, intervjueerimine ja võrgustike loomine, et aidata neil tööturul navigeerida ja tagada sisukaid töövõimalusi.
  • Õpilased õpivad kasutama tehnoloogiat ja sotsiaalmeediat isikliku kaubamärgi loomiseks ja võrgustike loomiseks, et parandada oma professionaalseid võimalusi.
  • Õpilased uurivad külalisesinejate, uurimisülesannete ja informatiivsete intervjuude kaudu erinevaid karjääre ja tööstusharusid, et aidata neil teha teadlikke otsuseid oma tulevaste karjääripüüdluste kohta.

Hindamine

✅ Kursuse hindamine on mitteeristav (arvestatud/mittearvestatud).

🎥 Selle kursuse tundide salvestused tehakse pärast tundi järelvaatamiseks kättesaadavaks.

👀 Kõikides veebitundides osalemine ei ole kursuse läbimise eelduseks, kursuse hindeks on võimalik saada “Arvestatud”, kui õpilane osaleb rohkem kui 50% veebitundides.

👨‍🏫 Õpetaja võib seada kursuse läbimiseks täiendavaid kriteeriume.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas toimub õpe?
Kes on Edumus Schooli õpetajad?
Kui kaua kursused kestavad?
Kuidas läbitud ainet oma koolis arvestada?
Kes on Edumus Schooli õpilased?
Millal veebitunnid toimuvad?
Kuidas toimub kursuste eest maksmine?
Kui kaua saab kursusest loobuda?
Vaata teisi kursuseid