Proovi 14 päeva tasuta
Uus!

Tehisintellekti elemendid: teadmised ja rakendused

35 akadeemilist tundi
Liitu ootejärjekorraga

Sellel kursusel pole hetkel ühtegi registreerimiseks avatud gruppi.


Pane ennast ootelisti kirja ja saadame sulle info kohe, kui avame registreerimiseks uue grupi.

Ligipääs kõikidele kursustele kõigest
29€ kuus!

Püsitellimuse saad tühistada igal ajal.

Kursuse kirjeldus

Antud kursus tutvustab tehisintellekti aluseid, sealhulgas masinõpet, süvaõpet ja loogikaprogrammeerimise aluseid (programmeerima ei pea 😉). Saad teadmised, mis aitavad Sul mõista, kuidas tehisintellekti süsteemid töötavad ja milliseid võimalusi need pakuvad.

Pikem kirjeldus

Tehisintellekti tähtsus tänapäeva maailmas on märgatav mitmel tasandil - alates automatiseerimisest kuni isesõitvate autode ja personaalse tervishoiuni. Oluline on mõista tehisintellekti põhimõtteid, et omada konkurentsieelist tööturul, teha paremaid otsuseid ning mõista eetilisi ja õiguslikke küsimusi, mida tehisintellekt kaasa toob. Liitu meie kursusega ja sukeldu tehisintellekti maailma, et olla valmis tuleviku väljakutseteks.

Mida kursusel õpid
  • Õpilane suudab analüüsida tehisintellekti põhimõtteid ja süsteeme, sealhulgas masinõpet, süvaõpet ja loogikaprogrammeerimist.
  • Õpilane oskab suhelda selgelt ja efektiivselt tehisintellekti teemadel nii suuliselt kui ka kirjalikult, arutledes ja selgitades tehisintellekti põhimõtteid ning jagades oma ideid ja tulemusi teistega.
  • Õpilane omandab kriitilise mõtlemise oskused tehisintellekti valdkonnas, hindamaks tehisintellekti rakenduste eeliseid ja piiranguid.
  • Õpilane arendab oma meeskonnatöö oskusi, suutes koostööd teha tehisintellekti projektides ning jagada teadmisi ja ideid meeskonnaliikmetega.
Hindamine

✅ Kursuse hindamine on mitteeristav (arvestatud/mittearvestatud).

📋 Kursuse läbimise eelduseks on kõikide enesekontrollitestide läbimine vähemalt 80% ulatuses ning kursuse vahe- ja lõpuprojekti sooritamine.

🎥 Selle kursuse tundide salvestused tehakse pärast tundi järelvaatamiseks kättesaadavaks.

👀 Kõikides veebitundides osalemine ei ole kursuse läbimise eelduseks, kursuse hindeks on võimalik saada “Arvestatud”, kui õpilane osaleb rohkem kui 75% veebitundides.

👨‍🏫 Õpetaja võib seada kursuse läbimiseks täiendavaid kriteeriume.

Vaata meie teisi kursuseid

Vaata kõiki kursuseid
Liitu ootejärjekorraga

Sellel kursusel pole hetkel ühtegi registreerimiseks avatud gruppi.


Pane ennast ootelisti kirja ja saadame sulle info kohe, kui avame registreerimiseks uue grupi.